Komunikat nr 3/2020 LISTA PSÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA ME W COURSINGU 2020

Lista psów zakwalifikowanych na Mistrzostwa Europy 2020

Przedstawiany  listę psów zakwalifikowanych na Mistrzostwa Europy w coursingu 2020. W 

związku z zaistniałą sytuacją na przełomie sierpnia i września damy Kolezankom i Kolegom 

mozliwość potwierdzenia lub wycofania psów z zawodów, a na wolne miejsca 

przeprowadzimy dodatkową kwalifikację. Wszystkie osoby, które wniosły opłatę startową,  

proszone są o  mail na adres Podkomisji  charty@zkwp-szkolenia.pl – opłaty zostaną 

zwrócone. 

chart afgański 

1. HAKIM Onychinus (FCI) (pies)

chart rosyjski borzoj (suki)

1. VANIL SLADNAYA GREZA iż Almaznogo Fonda 

2. LIDUNKA Bistkupstwo

3. JEMIOŁA Stepowy Goniec
4. WIERA Magnus Borzoj (FCI)

chart rosyjski borzoj (psy)


1. FENIKS Aleksandrit Favorit
2. CEDRIC z Jurajskich Biskupic (FCI)
3. WEZUWIUSZ Magnus Borzoi (FCI)

chart polski (suki)

MANIA-MANCHA (ECC2019)
1. RÓŻA Divinacanis (FCI)
2. VISENNA Arcturus
3. REBELIA Celerimus (FCI)
4. REGENTKA Celerimus (FCI)
5. RAWA Arcturus
6. MIODUNKA

TARNINA Divinacanis(FCI) (REZERWA)

chart polski (psy)


1. RADWILIS Celerrimus (FCI)
2. RADOCIECH Divinacanis (FCI)
3. REJENT Celerimus (FCI)
4. RENEGAT Celerimus (FCI)
4. MIESZKO

chart hiszpański galgo

1. Grey Montain BUFFON (pies)

charcik włoski

1. ETNA Prestissimo (FCI) (suka)
1. LOGAN Ilare Bulchimo (FCI) (pies)

charcik włoski sprinter 

1. AngeloCeleste ELISEY (pies)

chart perski saluki  (suki)

1. LA MARTELLA Farlat (FCI)
2. LA MAREA Farlat (FCI)
3. ASHIKA SUNRISE Alhaya (FCI)

chart perski saluki  (psy)

1. AZULU SUEZ Alhaya (FCI)
2. ABIR SERENGETI Alhaya (FCI) 

2. BIZAR BOSSTONE Alhaya (FCI)

whippet (suki)

1, DALENA Gallaunt (FCI)
2. EVENING JEWEL Gallaunt (FCI)
3. R’ISIS Brodwinek
4. ZAKIJA Magnus Borzoj (FCI)
5. RAMONESCA Brodwinek
6. CYGANECZKA Pagawa (FCI)
PETRA Brodwinek (REZERWA)

whippet (psy)

1. Tylko Ty (FCI) SALTO
2. PLEASING TO THE EYE Ypsylon
3. APPO Go-Bye
4. AKHIL Dzamilafalak (FCI)
5. RAYO Brodwinek
6. ELASTIC HEART Idealist (FCI)
ZU SID Hypernova (FCI) (REZERWA)
MALGRANDA FASKO (FCI) SAHO (REZERWA

whippet sprinter  (suki)

1. Sirocco Sighthounds (FCI) STARLIGHT
2. Abaelardo (FCI) BE SWEET BUNIA
3. Abaelardo (FCI) BE NICE ZOYA
4. BRERA Majesticanis (FCI)
5. ZORBA Hypernova (FCI)
6. Sirocco Sighthounds (FCI) SHE’S COSMIC
Sirocco HARD WAY (REZERWA)

whippet sprinter  (psy)

1. RODNEY Vlapan
2. Sirocco Sighthounds (FCI) STARDUST

3. RUSH OF WIND Brodwinek
4. INFINITO Dura Ace
5. Abaelardo (FCI) BE OR NOT TO BE IRON
6. Abaelardo (FCI) AMARETTO HARY
Sirocco Sighthounds (FCI) SIRIUS (REZERWA)

pies faraona 

1. Litlar’s Niju LAVANDA (suka)